Září nabité akcemi

29.08.2022

Přestože máme za sebou prázdniny, kdy nebyla o nejrůznější setkávání nouze, rádi bychom se s Vámi potkávali i v září. 

V sobotu 3.9. v 15 hodin Vás zveme na poslední, a tentokrát terénní zastupitelský klub pro veřejnost v tomto volebním období. Sejdeme se před vlakovým nádražím. Pavel Dvořák, pod jehož rukama lokalita prokoukla, nás provede Oslednicemi a Romantikou. Probereme zamýšlené úpravy v dalších letech a rádi vyslechneme i Vaše podněty. Prostor bude také na body posledního zastupitelstva (koná se 12.9.), ale i na vše další, co Vás zajímá. 

V neděli 11.9. se ve 14 hodin konají již tradiční "Kolečka v Lipkách", která pořádá Spolek Javořice. 

V neděli 18.9. za námi přijďte ve 14 hodin na Dětské odpoledne na Ranči Telč. Společně budeme hledat poklad, uvaříme si v kotlíku guláš a od 16 hodin si užijeme pohádku Dřevěného divadla Honzy Hrubce. 

A ve středu 21.9. se s Vámi rádi potkáme od 13 hodin v našem volebním stánku. Podělíme se nejen o nápady, jak pokračovat v práci pro Vás, občany města Telče, ale i o různé drobnosti a balíčky krásných karet, které můžete vyhrát a bavit se s nimi při dlouhých podzimních večerech. Aktuální informace najdete na www.spolecneprotelc.cz a facebooku Společně pro Telč. Těšíme se na setkání s Vámi.

Jiří Pykal, Hana Hajnová, Helena Tomíšková, Petra Kujínek Polodnová a Petr Vařbuchta