FOTOGALERIE

Vyhodnocení ankety spokojenosti občanů města 2022 

Po 4 letech jsme opět vyhodnocovali anketu spokojenosti občanů města Telče
Děkujeme všem za účast, ať už v anketě nebo včera U Zacha. Bylo to moc fajn a pokud byste chtěli pár tipů o čem diskutovat, mrkněte na závěrečný slide z prezentace.   

V Telči se diskutovalo o podobě areálu bývalého zimního stadionu. Vyrůst by zde mohl přírodní amfiteátr nebo park

Areál bývalého zimního stadionu se nachází v Telči na ulici Hradecká za areálem škol. Tato plocha o celkové rozloze 11 550 m2 čeká na revitalizaci již 7 let, od doby, kdy ve městě vyrostl nový krytý zimní stadion. "Areál bývalého zimního stadionu slouží v současné době jako provizorní parkoviště pro návštěvníky města, ale svou jedinečnou polohou v blízkosti centra si výslovně říká o využití, které svou výjimečností doplní charakter historického města UNESCO," uvedl Jiří Pykal, předseda Komise regenerace rady města a zastupitel za Společně pro Telč.

Ukliďme Česko 2022

Letos bylo v historii našich úklidových akcí Ukliďme Česko asi nejhorší počasí Minus dva stupně, ledový vítr a sněžení na spadnutí. Ale ani to neodradilo 9 statečných, kteří vyrazili na jarní gruntování na rozhlednu, Oslednice a okolí Židovského hřbitova.
Zatímco kolem cest a hřiště vše vypadalo, že naše odpadkové pytle ani nenaplníme, nález černé skládky pod rozhlednou a zatáčka pod židovským hřbitovem opět vydaly na plný přívěsný vozík odpadků.
Děkujeme všem za pomoc! 

Ukliďme Česko potřetí v Telči 

Rok se s rokem sešel a my opět vyrazili na velký jarní úklid do přírody. Lokalitu jsme opět volili stejnou - za viaduktem kolem židovského hřbitova - a i když odpadků jsme našli určitě méně než v předchozích letech, na vozík to zase vydalo. Děkujeme všem 36 dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu!

Honba za pirátským pokladem s Ivanem Bartošem

V neděli jsme si užili krásné slunečné dopoledne se spoustou dobrot, vyrábění, vaření a hledání pokladu. Díky všem za úžasnou atmosféru! 

Běh pro Sdílení 2018

Zase jsme si dali trochu do těla, tentokrát pro dobrou věc :) A naše sportovní nadšení zachytil Mario Pospíšil. Děkujeme všem za účast a Sdílení přejeme hodně energie a štědrých sponzorů. Jste skvělí a Telč má obrovské štěstí, že Vás má. 

Dračí lodě 2018

aneb jak jsme si tentokrát dali trochu do těla ;) za fotky moc děkujeme Mario Pospíšil.

Ukliďme Česko 2018

Letos jsme se opět zapojili do akce Ukliďme svět, Ukliďme Česko. Za krásnou fotodokumentaci děkujeme Mario Pospíšilovi.

Romantika opět v Telči

Únorová brigáda v telčské Romantice. Odstranili jsme popadané stromy, přerostlé větve a křoviny a odnesli odpad. Cesty jsou nyní opět průchodné, dojdete pohodlně až na konec hráze rybníka :-)