Podělte se o své objevy

15.09.2023

V Telči a širokém okolí je množství malebných koutů, historických památek, přírodních krás i terénů vhodných pro sportování. Zažili jste (nejen) o prázdninách v kraji pod Javořicí a sousedních regionech nějaké nezapomenutelné dobrodružství? Dobývali jste kopce a divokou přírodu; objevovali historii, kdy jste se cítili jako Indiana Jones; či jste si na cyklistických projížďkách zahráli na Tour de Telč? Sdílejte své tajné tipy na pěší výlety, cyklovyjížďky, sportování v přírodě... Anebo jste prostě jen šli na špacír a narazili na místo s tou nejlepší zmrzlinou? Podělte se o tuhle důležitou informaci také!

Těším se na vaše příběhy a tipy, které obohatí naše poznání o Telči, ale i jejím vzdálenějším okolí. Mohou inspirovat další čtenáře a umožnit jim objevit zajímavosti, které jste vy již objevili. Svůj výlet můžete popsat krátce, vtipně, naučně nebo i se špetkou romantiky – co se vám zlíbí. Můžete posílat na mail jiri.pykal@telc.eu a nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Dovolte mi závěrem popřát úspěšný návrat do školních lavic všem žákům a studentům - ať je nový školní rok plný poznání, zážitků a radosti. Učitelům přeji zase hodně energie, odhodlání a naslouchající žáky.

A ještě, nezapomeňte, že i září je v Telči nabité zajímavými akcemi - těším se na setkávání s Vámi!

Jiří Pykal, místostarosta města