Mgr. Petra Kujínek Polodnová *1985

Narodila jsem se sice v Jihlavě, ale od dospělosti jsem toužila odstěhovat se do Telče pro její atmosféru. To se mi povedlo v roce 2016 a o dva roky později jsem si zde založila advokátní kancelář a pracuji zde jako samostatná advokátka.

V Telči jsem našla spoustu přátel a vychovávám zde syny, Sebastiana a Kristiána. V rámci vlastní advokátní praxe se specializuji zejména na rodinné právo. Hluboký smysl své práce vidím v pomoci rodinám, aby rozchodem rodičů netrpěly nezletilé děti a rozchod proběhl v klidu a civilizovaně, v ideálním případě přátelsky. Další oblastí, které se věnuji, je právo nemovitostí.

Mými koníčky jsou práce, rodina, knihy, hudba (především 70. a 80. let), tanec, sporty všeho druhu - zejména snowboard, lyžování, bruslení a lezení po skalách.

Ráda bych, aby Telč byla bezpečným domovem pro mě i mé syny, abychom žili v příjemném a kulturním prostředí, kam budu ráda zvát na návštěvu své přátele, a na které budu po všech stránkách hrdá. Do budoucna bych Telči přála modernější tvář, ať již zajištěním odborného garanta urbanistických projektů - městského architekta, tak oživením náměstí různorodými kulturními i sportovními akcemi nejen v průběhu léta, ale celého roku.